Vergi Portalı

 
 
Ana Sayfa> PwC Drama Akademi
PwC Drama Akademi
PwC Türkiye çalışanlarından oluşan Drama Akademisi, 2011'de sahnelediği Hüseyin Rahmi Gürpınar - Güner Sümer’in "Kuyruklu Yıldız Altında Bir Izdivaç" adlı eserinden uyarlanan "Yıldızlar Altında" isimli müzikal komediden sonra bu yıl da Güngör Dilmen’in yazdığı “Midas’ın Kulakları”adlı oyunu sahneliyor.

PwC Türkiye sahneliyor, eğitime destek oluyor

PwC Drama Akademi perdelerini bu yıl TOÇEV’in “Günebakan” projesi için açıyor.

Drama Akademi, Güngör Dilmen’in yazdığı “Midas’ın Kulakları”adlı oyunu 25 Mayıs'ta Mustafa Kemal Merkezi'nde (MKM) sahneleyecek. Sosyal sorumluluk bilincimizle, elde edilen gelir TOÇEV aracılığı ile Bağcılar Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu'nun kütüphanesinin yaptırılması için bağışlanacaktır.

Heyecanla geri sayıma başladığımız gala gecemizde hepinizi aramızda görmeyi arzu ediyor ve desteğinizi bekliyoruz. Ayrıca gala gecesine gelirken en az 1 tane çocuk kitabı getirmenizi rica ediyoruz; sizden toplayacağımız bu kitaplar da, yaptıracağımız kütüphaneye bağışlanacaktır.

Bilet fiyatları Altın 60 TL, Gümüş 30 TL ve Bronz 15 TL olmak üzere 3 kategoride hazırlandı. Bilet satışımız 14 Mayıs Pazartesi günü başlayacak. Pazartesi gününden itibaren bilet almak için Dilek Şengezer (ext 6086) ile bağlantıya geçebilirsiniz. Biletler numaralı olacaktır; bu nedenle erken davranmakta fayda var!

"PwC Türkiye sahneliyor, eğitime destek oluyor" sloganıyla tanıtımını başlattığımız projemizin bitmek bilmeyen provalarından derlediğimiz kısa filmini izlemek için tıklayınız.

2011 Yılında Drama Akademi

Gelecek çocuklarımızın elinde, onlara iyi bir gelecek sunabilmek ise bizim..."

PwC Türkiye çalışanlarından oluşan Drama Akademisi olarak, Hüseyin Rahmi Gürpınar - Güner Sümer’in "Kuyruklu Yıldız Altında Bir Izdivaç" adlı eserinden uyarlanan "Yıldızlar Altında" isimli müzikal komedimizi sahneledik.

Sosyal sorumluluk bilincimizle, bilet satışından elde edilecek geliri TEGV’e bağışlayacağımız müzikalimizin ilk oyununu 28 Mart Pazartesi akşamı İstanbul'da Mustafa Kemal Merkezi’nde (MKM), ikinci gösterimizi 9 Nisan 2011 Cumartesi günü Ankamall Sanatolia Sahnesi'nde  ve son gösterimizi de 19 Nisan 2011 tarihinde İstanbul Kenter Tiyatrosu'nda sahneledik.
BASINDA PwC DRAMA AKADEMİ

 

Güncel

TC. Resmi Gazete

20 Temmuz 2018
Gazete Içerigi

Mini Anket

Vergi Borçlarının Yeniden Yapılandırılmasıyla İlgili Kanun Hakkındaki Düşünceniz Nedir?


Sonuçlar Diğer Anketler